דלג לתוכן
אתר זה לא תומך בגרסאות ישנות של אינטרנט אקספלורר
מומלץ להשתמש בדפדפן גוגל כרום או פיירפוקס מוזילה
(או באינטרנט אקספלורר / edge עדכני)

סדנת מדיטציה טרנסנדנטלית להורים וילדים

מדיטציה להורים וילדים

לומדים מדיטציה ביחד - הורים וילדים

תקופת הקורונה הביאה משפחות רבות למצבי לחץ שממשיכים לפגוע בתפקוד הן של ההורים והן של הילדים, ביחסי האנוש ובהרמוניה המשפחתית.

המדיטציה הטרנסנדנטלית היא טכניקה שאומצה על ידי משפחות רבות ברחבי העולם, עקב היתרונות והתועלות הרבות שמעניקה הטכניקה, כגון:  הפחתת מתחים, לחצים וחרדות, שיפור בקשב ובריכוז, שיפור ביחסי האנוש ובהרמוניה, עלייה בסבלנות ואפילו ביכולת לאהוב ולהעניק לזולת.

המדיטציה הטרנסנדנטלית היא טכניקה טבעית ופשוטה לתרגול, שאינה כוללת ריכוז, דמיון מודרך או ריקון הראש ממחשבות וכו'. היא מתאימה מאד לתרגול משפחתי, מפני שגם ילדים מתרגלים אותה בקלות ובהנאה רבה.
מתרגלים אותה פעמיים ביום בישיבה נוחה, בעיניים עצומות במשך 20 דק' כל פעם. ילדים יכולים ללמוד את הטכניקה כבר בגיל 10.

כשהורים וילדים מתרגלים מדיטציה, חיי המשפחה הופכים להרמוניים יותר ויש פחות וויכוחים כיוון שחלק גדול מהלחץ משתחרר במהלך תרגול המדיטציה

מבצע למשפחות לכבוד הקיץ

האגודה למדיטציה בישראל יוצאת במבצע לימוד משפחתי לחופש הגדול.
 נצלו הזדמנות זו ללמוד במחיר משפחתי מיוחד!

החברות באגודה הבינלאומית למדיטציה הנה לכל החיים!
לאחר לימוד הטכניקה אתם מוזמנים בכל עת לחזור ולרענן את התרגול, להיעזר במורה שלכם ולהעשיר את הידע שלכם – ללא תשלום נוסף!

ייחודה של המדיטציה הטרנסנדנטלית

  • רק 20 דקות פעמיים ביום
  • פשוטה וחסרת מאמץ
  • תרגול עצמאי ונוח
  • לימוד שיטתי : ע"י מורים מוסמכים שעברו הכשרה מקצועית מעמיקה
  • אוניברסלית: למדו אותה כ- 10 מיליון בני אדם ברחבי העולם
  • ליווי לכל החיים

מפגשי הסדנה - תל אביב

*המפגשים מיועדים לילדים בגילאי 10-18
**כל המפגשים מתקיימים בכתובת: דרך השלום 7 א' קומה 1, תל אביב.

לפירוט המפגשים לחצו כאן

01.08 בשעה 18:30 הרצאה ראשונה: בהרצאת המבוא מקבלים מידע על מגוון ההשפעות המועילות שיש לתרגול המדיטציה הטרנסנדנטלית והסבר על עקרונות התרגול שמשמש כבסיס לשלבי הלימוד הבאים.

04.08 – מפגש אישי עם המורה: פוגשים את המורה, לומדים את הטכניקה ומתחילים לתרגל! המפגש הינו אישי והשעה נקבעת ישירות מול המורה.

05.08 בשעה 10:00 – פגישה שנייה: כל פגישה מתמקדת בנושא אחר מעולמות המדיטציה הטרנסנדנטלית. בכל מפגש ישנו תרגול קבוצתי של המדיטציה, זמן לשאלות ותשובות והזדמנות לשפר את התרגול יחד עם המורה.

06.08 בשעה 19:30 – פגישה שלישית.

07.08 בשעה 19:30 – פגישה רביעית ואחרונה.

 

23.08 בשעה 19:30 הרצאה ראשונה: בהרצאת המבוא מקבלים מידע על מגוון ההשפעות המועילות שיש לתרגול המדיטציה הטרנסנדנטלית והסבר על עקרונות התרגול שמשמש כבסיס לשלבי הלימוד הבאים.

29.08 – מפגש אישי עם המורה: פוגשים את המורה, לומדים את הטכניקה ומתחילים לתרגל! המפגש הינו אישי והשעה נקבעת ישירות מול המורה.

30.08 בשעה 19:30 – פגישה שנייה: כל פגישה מתמקדת בנושא אחר מעולמות המדיטציה הטרנסנדנטלית. בכל מפגש ישנו תרגול קבוצתי של המדיטציה, זמן לשאלות ותשובות והזדמנות לשפר את התרגול יחד עם המורה.

31.08 בשעה 19:30 – פגישה שלישית.

01.09 בשעה 19:30 – פגישה רביעית ואחרונה.

 

15.09 בשעה 19:30 הרצאה ראשונה: בהרצאת המבוא מקבלים מידע על מגוון ההשפעות המועילות שיש לתרגול המדיטציה הטרנסנדנטלית והסבר על עקרונות התרגול שמשמש כבסיס לשלבי הלימוד הבאים.

21.09 – מפגש אישי עם המורה: פוגשים את המורה, לומדים את הטכניקה ומתחילים לתרגל! המפגש הינו אישי והשעה נקבעת ישירות מול המורה.

22.09 בשעה 19:30 – פגישה שנייה: כל פגישה מתמקדת בנושא אחר מעולמות המדיטציה הטרנסנדנטלית. בכל מפגש ישנו תרגול קבוצתי של המדיטציה, זמן לשאלות ותשובות והזדמנות לשפר את התרגול יחד עם המורה.

23.09 בשעה 10:00 – פגישה שלישית.

24.09 בשעה 19:30 – פגישה רביעית ואחרונה.

מרצה: מוטי שפי

ליצירת קשר והרשמה

054-4590035
ווטסאפ
moti@tmisrael.org


מפגשי הסדנה - חיפה

*המפגשים מיועדים לילדים בגילאי 10-18
**כל המפגשים מתקיימים בכתובת: רחוב שער פלמר 2, חיפה.

לפירוט המפגשים לחצו כאן

19.08 בשעה 11:00 הרצאה ראשונה: בהרצאת המבוא מקבלים מידע על מגוון ההשפעות המועילות שיש לתרגול המדיטציה הטרנסנדנטלית והסבר על עקרונות התרגול שמשמש כבסיס לשלבי הלימוד הבאים.

21.08 – מפגש אישי עם המורה: פוגשים את המורה, לומדים את הטכניקה ומתחילים לתרגל! המפגש הינו אישי והשעה נקבעת ישירות מול המורה.

22.08 בשעה 19:00 – פגישה שנייה: כל פגישה מתמקדת בנושא אחר מעולמות המדיטציה הטרנסנדנטלית. בכל מפגש ישנו תרגול קבוצתי של המדיטציה, זמן לשאלות ותשובות והזדמנות לשפר את התרגול יחד עם המורה.

23.08 בשעה 19:00 – פגישה שלישית.

24.08 בשעה 19:00 – פגישה רביעית ואחרונה.

מרצה: אודי גדנקן

ליצירת קשר והרשמה:

מדיטציה קלה לילדים

הניסיון הרב שנצבר בעולם בהוראת טכניקת המדיטציה הטרנסנדנטלית לילדים, מראה שקל להם מאד לתרגל אותה. זאת מפני שהתרגול אינו דורש מהם להתמקד, או לשבת בשקט מבלי לזוז. אפילו ילדים עם סימפטומים של הפרעות קשב וריכוז והיפראקטיביות מתרגלים בהצלחה.

תרגול של טכניקת המדיטציה הטרנסנדנטלית, מספקת הקלה טבעית ממתח, חרדה, דיכאון ועייפות. הפחתת המתח והגברת האושר הפנימי, שיפור היכולות החברתיות וההערכה העצמית של הילד.
טכניקת המדיטציה הטרנסנדנטלית היא כלי רב ערך לילדים כשהם מתבגרים, ומכינה אותם להתמודדות עם הלחצים והאתגרים של גיל ההתבגרות ושל הבגרות. זהו כלי שימשיך לשמש אותם ולתרום לאיכות חייהם, הצלחתם ואושרם לאורך כל החיים.

ליצירת קשר והרשמה לסדנת מדיטציה להורים וילדים